به بخش دوره های آموزشیمون خوش اومدین.

اینجا میتونین فیلم ها و دوره های آموزشیمون رو ببینین و بهشون دسترسی داشته باشین. 

یادداشت مدرس:

حدود 16 سال هست که علاقمند به سه تار شدم، اما وقت و هزینه ی زیادی رو توی آموزشگاه برای زدن کتاب های نت هدر دادم. به طور مثال علاقمند به شناخت کامل دستگاه ها بودم اما با کتاب آقای ذوالفنون که شروع کردم، به خاطر اینکه تمام گوشه های ردیف توی اون ارائه نشده بود و از هر دستگاه تعداد محدودی گوشه آورده شده بود و اون هم به ابتدایی ترین شکل ممکن به صورت نتی ارائه می شد، یه ربات شده بودم که می تونست نت هایی که بهش میدادنو اجرا کنه و سازم پختگی لازمو نداشت. همچنین متوجه تفاوت دستگاه ها نمیشدم چون ردیفشون کامل آموزش داده نشد. سه تار رو مدتی رها کردم و فکر کردم موسیقی ایرانی بی در و پیکره چرا مثلا تو ماهور دلکش میاد که شبیه شوره ولی تو ماهوره :)))

بعد ها با تعویض استاد متوجه شدم یادگیری به شیوه ی شفاهی و با استفاده از ادبیات، چقدر بهتره و اینطوری هم اینکه دستگاه هارو شناختم، معنی بداهه نوازی رو متوجه شدم و قابلیتش رو پیدا کردم و جواب آواز دادن به صورت بداهه رو آموختم. لذت یادگیری سه تار با استفاده از شعر حضرت سعدی رو چشیدم (توی دوره چهارممون، گوشه ی کرشمه رو با شعر سعدی آموزش میدیم ) این شد که تصمیم گرفتم به دوستانی که علاقمند به سه تار شدن کمک کنم. چون میدونم خیلیا هستن که دارن توی مسیر اشتباه وقت تلف میکنن و خسته میشن و آخر این ساز فوق العاده رو کنار میذارن.

مسیری که به نظرم یک علاقمند به سه تار، باید از سطح صفر طی کنه و جلو بیاد تا بتونه یه نوازنده خوب بشه رو طی دوره هایی شامل فیلم های آموزشی و محتوای صوتی به ترتیب براتون آماده کردم. امیدوارم به یادگیریتون اهمیت بدین. بعد از دیدن همین دوره، اگه علاقمند به شرکت توی کلاس های آنلاین هم هستین، میتونین اقدام کنین. خوشحال میشم بهتر کمکتون کنم.

نکته:

هر زمان که هر کدوم از دوره هامون رو تهیه کنین، وقتی آپدیت بشه و قیمتش افزایش پیدا کنه برای شما فرقی نداره و به مطالبش همیشه دسترسی خواهید داشت. فیلم های آموزشی ما مرتبا بروز رسانی میشن. ممکنه شما فیلم آموزش مضراب از ما توی اینترنت سرچ کنین و پیدا کنین ولی با اینی که اینجا هست متفاوت هست. فیلم اینجا حدود 17 دقیقه فقط برای آموزش مضراب راست هست و بار سوم و یا چهارم هست که فیلم برای مضراب تهیه شده و هربار کیفیت و تعداد تمرین ها بیشتر میشه. با خرید دوره آپدیت ترین مطالب آموزشی ما رو خواهید دید.

لایسنس:

ویدیو ها توی دو کیفیت گوشی و لپ تاپ بهتون ارائه شدن. بعد از تهیه، فقط روی یک سیستم قابل پخش هستند. بعد از خرید دوره راهنمایی های لازم همراهش هست و کد فعالسازی پکیج رو براتون ارسال میکنیم. لطفا تلاش برای کپی کردن و شکستن قفل نکنین و حامی ما باشین و زحمتایی که برای دوره ها کشیدیم رو درک کنین. تشکر.

شیوه تدریس:

اینجا ما با استفاده از نت بهتون آموزش نمیدیم! هدف آموزش ردیف میرزاعبدالله به صورت شفاهی هست. اگه دوست دارین بیشتر در جریان قرار بگیرین قسمت توضیح شیوه ی تدریس رو ببینین. ( برای اینکه فکر نکنین سلفژ چه چیزی خارق العاده ای هست، در حدیکه مورد نیازتون باشه برای سلفژ هم دوره آماده میکنیم و به زودی براتون قرار میدیم )