بهتره قبل از ثبت نام برای کلاس آنلاین، راجع به شیوه ی کارمون هم اطلاع کسب کرده باشین. بخش توضیح شیوه ی تدریس و توضیحات اولیه رو اگه قبلا نخوندین، اول برین سراغ اون: 

تبریک می گیم که تصمیم دارین یادگیری این ساز فوق العاده رو به طور جدی آغاز کنین.

نحوه ی برخورداری از دوره های آموزشی برای کسانی که کلاس هم ثبت نام می کنند:

اکثر مطالب اصلی درسی از سطح صفر تا پیشرفته توی ویدیو هایی با کیفیت تصویر و صدای مناسب قبلا ضبط شدن که دوره های آموزشیمون رو تشکیل میدن و تو بخش دوره های آموزشی قابل مشاهده هستن. کسایی که کلاس ثبت نام میکنن، بعد از تحویل درس قبلیشون سر کلاس آنلاین و رفع اشکال با مدرس دوره ها، فایل های آموزشی یی که باید تو طول هفته ی آینده ببینن و روش تا هفته ی بعد تمرین کنن، بهشون گفته میشه تا هم روی اونها و هم روی مطالب اضافه ای که سر کلاس بهشون گفته میشه تمرین کنن.

(در حال حاضر از بعد از دوره ی دوم، فایل های دوره هایی که شماره بندی شده هستن، هر جلسه براتون به صورت خصوصی ارسال میشن بسته به اینکه درس رو تا کجا پیش رفته باشین. اما اگه تمایل داشته باشین عضو دوره ها توی سایت هم باشین که وقتی مطالب آپدیت شدن بهشون باز هم دسترسی داشته باشین اگه داخل ایران هستین کد تخفیف 50 درصدی بهتون داده میشه و اگر هم خارج از ایران باشین و پرداخت دلاری داشته باشین کد صد در صدی برای دوره های شماره بندی شده بعد از اینکه دوره رو تموم کردین براتون ارسال میشه. عضویت توی دوره ی اول و دوم اجباری هست و بعد از ثبت نام برای کلاس، کد تخفیف برای عضویت توی دوره ها دریافت خواهید کرد)

کلاس ها با چه نرم افزاری برگزار میشن؟ زمانش چقدره؟

کلاس هامون از طریق نرم افزار اسکایپ انجام میشه که میتونین روی گوشی و یا لپ تاپ نصبش کنین. تماس تصویری از طریق اسکایپ باهاتون برقرار میکنیم به صورت خصوصی ، زمانش تا 45 دقیقه هست و توش شما تمرین های توی دوره های آموزشیمون رو برامون اجرا میکنین و ما رفع اشکال میکنیم براتون و توضیحات اضافه مورد نیاز و مطالب و تمرین های اضافه بر دوره های آموزشی رو سر کلاس بهتون میگیم.

بهترین کار اینه که به صورت منظم، هر روز حدود 40 دقیقه روی دوره های آموزشی و مطالب ارائه شده سر کلاستون تمرین داشته باشین و هفته ای هم یکبار کلاس داشته باشین تا کارتون هر هفته توسط مدرس بررسی بشه و تمرین های اضافی مورد نیاز رو هم سر کلاس از مدرس دوره ها دریافت کنین. کلاس منظم باعث میشه به طور منظم پیشرفت داشته باشین و جاهایی که اشکال داشته باشین هم کسی باشه که بهتون گوش زد کنه تا به یه روش اشتباه عادت نکنین. معمولا توی آموزشگاه ها وقت کلاس ها نیم ساعت هست که برای ارائه درس جدید و رفع اشکال واقعا کمه. اما تو روش ما اصلی ترین مطالب درس جدید در دوره ها وجود دارن و هر هفته 45 دقیقه فقط برای رفع اشکال و مرور و نکات اضافه وقت هست که انگار با احتساب زمان فیلم های آموزشی تقریبا وقت کلاستون دو برابر میزان عادی آموزشگاه میشه.

هزینه ی ثبت نام کلاس های آنلاین

هزینه های ثبت نام توی تصویر زیر نشون داده شده. برای هنرجویانی که خارج از ایران هستند، پرداخت از طریق paypal امکان پذیر هست،اما اگر داخل ایران حساب بانکی دارید میتونین مبلغ معادلش به ریال رو از سایتمون آنلاین پرداخت کنین.

تازه مهاجرت کردین؟

اگر تازه مهاجرت کردین و این مبلغ براتون سنگینه، کافیه عدد های 30 و یا 60 رو توی کد تخفیف وارد کنین تا از 30 و یا 60 درصد تخفیف استفاده کنین. دقت کنین که مدت زمان کلاس های شما یک ساعته هست و همراه ثبت نام برای کلاس کد تخفیف صد درصدی برای دوره ها بهتون ارائه میشه و دیگه دردسر پرداخت برای دوره ها رو ندارین. 

هزینه های ثبت نام کلاس آنلاین سه تار

انتخاب وقت مناسب برای کلاس آنلاین آموزش سه تار:

خب حالا وقتشه ببینین کدوم یکی از وقت های خالیمون با برنامه ی شما جور در میاد و وقت مورد تمایلتون رو بسته به اینکه داخل یا خارج از ایران هستین انتخاب کنین:

1- برای هنرجویان داخل ایران:

لطفا وقت مورد نظرتون رو از بین وقت های خالی که در جدول زیر نشون داده شدن انتخاب کنین. رنگ های آبی قابل رزرو هستند.

وقت خالی هنرجوی سه تار ایران

نکته مهم!
اگه توی این جدول وقت ها پر هستن و وقت مناسب شما وجود نداره، لطفا توی واتس اپ برامون پیام بذارین تا توی نوبت و لیست رزرو قرارتون بدیم، به محض خالی شدن جا بهتون اطلاع بدیم. 

2- برای هنرجویان خارج از ایران:

کلاس های ما هم به زبان انگلیسی و هم فارسی قابل استفاده هستند. کلاس های علاقمندانی که در خارج از کشور هستند با توجه به اینکه ارتباط کمتری با موزیسین های ایرانی دارند یک ساعته بوده و وقت جداگانه ای در هفته برایشان در نظر گرفته شده. ساعت های ارائه شده به وقت تهران هستند و شما میتونین بسته به اینکه چه ساعتی بعد از تبدیل، مناسب شماست برای ثبت نام اقدام کنین.

نکته:

اگر هم مایل بودین کلاستون توی روز و ساعت دیگه ای غیر از این هایی که توی جدول پایین هست باشه و وقتهای پایین براتون مناسب نبود، توی واتس اپ بهمون پیام بدین.

وقت کلاس آنلاین سه تار هنرجو خارج از ایران

قوانین کلاس های آنلاین آموزش سه تار:

1- جابجایی ساعت یک کلاس بین دوره :

ممکن هست در جلساتی، مشکلی برای شما پیش بیاد که مایل باشین وقت کلاستون تو اون هفته رو تغییر بدین و سر موعد مقرر نتونین توی تماس تصویری شرکت کنین. برای اون شرایط، حداقل 24 ساعت قبل از وقت کلاستون همین صفحه رو از وبسایت ما ببینید و یک وقت خالی دیگه که می تونستید از کلاس استفاده کنید رو به مدرس اعلام کنین. در صورتیکه وقت رزرو نشده باشه و برای مدرس مقدور باشه ساعت کلاستون رو عوض می کنیم و مشکلی نیست.

2- کنسلی یک جلسه:

اگر برای جابجایی وقت کلاس، ساعت خالی وجود نداشت و یا مشکل خاصی براتون پیش اومد که مایل بودین کلا اون هفته تو کلاستون شرکت نکنین، کنسلی یک بار در هر سه ماه مجازه. یعنی یکبار که کنسل کردین تا سه ماه بعدش دیگه امکان کنسلی براتون وجود نداره و بعد از اون تا سه ماه، اگه بازم پیش بیاد که کلاستون رو شرکت نکنین، غیبت میخورین و جلستون می سوزه. فقط لطفا اگه قصد شرکت کردن نداشتین، قبلش اطلاع بدین که مدرس در جریان باشه.

3- فراموشی کلاس:

وقت کلاستون رو یک جا یادداشت کنین تا فراموشتون نشه و هر روز هم مستمر تمرین داشته باشین و به یادگیری و تمرین اهمیت بدین. سر وقت کلاستون به مدرس از اسکایپ پیام بدین و اعلام حاضری کنین تا باهاتون تماس گرفته شه. طبیعتا اگه کلاس فراموشتون بشه چون بابت کنسلی اطلاع ندادین جلستون می سوزه.

4-استراحت بین هر 6 هفته:

بعد از هر 6 هفته کلاس، یک هفته تمام کلاس ها برای استراحت کنسل می شن تا هم استراحت کنین و هم درسارو مرور کنین. زمان این تعطیلی از یک هفته قبلش اعلام میشه  تا برنامه ریزی خودتون رو بدونین.

5- عدم تعطیلی در تعطیلی های رسمی:

در روزهای تعطیلی رسمی کلاس های ما دایر هستند. چون خودمون هر 6 هفته یکبار تعطیلی داریم و نمیخوایم بین روند یادگیری شما وقفه ی طولانی مدت بیفته.

خب، حالا برا ثبت نام چیکار کنم؟

بعد از اینکه وقت مورد تمایلتون برای کلاس رو انتخاب کردین، به شماره ی همراه 00989157980280 در واتس اپ پیام بگذارید و موارد زیر رو لطفا ذکر کنین:
1- معرفی خودتون
2- اینکه قبلا ساز زدین یا تازه قصد شروع یادگیری رو دارین
3- اگه قبلا ساز زدین چه مطالبی رو آموزش دیدین حدودا و اگه از روی کتاب خاصی جلو رفته بودین نام کتاب رو ذکر کنین. اگه ردیف کار کردین ذکر کنین تا چه گوشه هایی جلو رفتین.
4- داخل یا خارج از ایران هستین و وقت مورد نظرتون رو بفرمایید.
5- بعد از اینکه وقت مورد نظرتون رو گفتین صبر کنین تا بهتون تاییدیه بدیم که موردی نیست، بعد میتونین از طریق دکمه های زیر پرداخت داشته باشین.
6- بعد از اینکه پرداخت داشتین، نرم افزار اسکایپ رو روی لپ تاپ یا گوشیتون نصب کنین و روی اینجا  بزنین تا پروفایل ما رو براتون بیاره.
7- قبل از کلاس بهتره گوشیتون رو یک جای مناسب قرار بدین طوریکه وقتی روی دوربین سلفی میزنین تصویر خودتون و سه تار توی دستتون آماده باشه تا برای تنظیم جای دوربین سر کلاس وقت هدر ندیم. سر وقت کلاستون آنلاین باشین و یه پیام بدین و اعلام حاضری کنین تا در خدمتتون باشیم.

فقط لطف کنین با توجه به اینکه پیام های دریافتیمون زیاد هست، تایپ کنین و وویس نفرستین تا سریعتر بتونیم پاسخگو باشیم

نمونه کلاس آنلاین یادگیری سه تار